Dlho ste premýšľali nad kúpou nového auta? Odkladali ste každý peniaz, ktorý vám ostal, aby ste sa konečne mohli povoziť na vašom novom tátošovi? A ten deň je konečne tu. Váš nový člen rodiny stojí spokojne na záhrade a vy okolo neho neustále chodíte po špičkách, aby sa mu niečo nestalo.

Netreba však zabúdať ani na interiér vášho auta. Či už ste si zvolili kožené alebo látkové čalúnenie, tak je viac ako žiadúce dávať na interiér auta rovnaký pozor ako na jeho exteriér. Aj z toho dôvodu vám odporúčame kúpu poťahov do auta.

Nemusíte sa báť, že poťahy do auta skazia dizajn vášho auta. Na trhu nájdete poťahy, ktoré budú korešpondovať so súčasným čalúnením vo vašom aute. Čiže pôvodný vzor sa zachová. Rovnako sa nemusíte báť ani toho, že by poťahy do auta nepekne odstávali. Ak si kúpite poťahy priamo k značke a sérii vášho auta, tak si rozdiel nevšimne naozaj nikto.

Poťahy do auta nie sú určené len pre rodiny s deťmi, ktoré sa boja, že ich auto bude zamazané od všelijakého jedla a nápojov. Poťahy slúžia nie len ako ochrana pred zamazaním, ale aj ako ochrana pred ich roztrhaním či zošúchaním.

Kolesá v inom štýle

Krásne nové auto doladené prestížnymi puklicami je snom každého poriadneho chlapa. Nové puklice dodajú vášmu autu úplne iný a nenahraditeľný štýl, ktorý vás odlíši od všetkých ostatných áut.

Puklice alebo aj kryty na kolesá elegantne doplnia vzhľad vášho automobilu a súčasne ochránia disky ped odieraním a škrabancami. Pri výbere puklíc musíte vyberať také, ktoré zodpovedajú priemeru vašich kolies (napr. na 15“ kolesá pasujú iba puklice 15“).

Univerzálne kryty kolies je potrebné prispôsobiť konkrétnemu automobilu. Ak je kryt voľný, alebo naopak tesný, môžete ho prispôsobiť vložením rozťahovateľného prstenca do nižšieho, alebo vyššieho zárezu v západkách. Ak je na nich iba jediný zárez, možno prispôsobenie vykonať stlačením, alebo roztiahnutím v mieste ohybu na ventilček.