Chlapci už od svojho ranného detstva milujú autíčka. Radi sa hrajú s ich miniatúrami alebo nadšene pozerajú ako ich otec opravuje auto. Ba čo viac, keď ich otec posadí za volant, to je už úplná rozprávka. V poslednej dobe akoby sa vrece utrhlo s mini elektrickými autami pre deti. Tie dodajú vašim deťom pocit „dospeláka“ už v skorom detstve.

Mužov však tento autový fenomén nedrží iba počas detstva. Muži budú navždy milovať a obdivovať autá ako keby mali stále tri roky. Ich nadšenie sa premení na vášeň, ktorej venujú všetok svoj voľný čas. Milujú sa v autách voziť, pozerať sa na ne a dokonca im stačí aj počúvanie výkonu motora. No nie je to šialené? My ženy tomu asi nikdy úplne neporozumieme.

Rýchla pomoc pre ženy

Milé dámy, už pred vami váš partner spomenul niečo ako DPF filter? Cítili ste sa pri tom ako Alenka v krajine zázrakov? Nič si z toho nerobte! My vám rýchlo a efektívne vysvetlíme, čo to vlastne je. Filter pevných častíc, skrátene DPF filter, slúži na elimináciu prachových častíc z výfukových plynov spaľovacích motorov. Takýto filter je prínosom pre životné prostredie, pretože  zamedzuje karcinogénnym látkam vniknutie do ovzdušia. Filter pevných častíc cenovo zodpovedá typu automobilu, a tak je cena veľmi individuálna.

Čistenie DPF filtra

Čože? Filter, ktorý čistí treba čistiť? Áno! Dámy a páni, aj filter, ktorého hlavnou úlohou je čistenie treba raz za čas poriadne vyčistiť. Profesionálny repas DPF filtra sa robí prostredníctvom mnohých techník. Jednou z nich je práve technológia Advanpure.

Táto metóda zahŕňa diagnostiku filtra, samotné čistenie filtra a následne výstupnú kontrolu. Chýbať nesmie ani vyhotovenie skúšobného protokolu a záznam o vykonanom repase.

Ceny repasovania DPF filtrov sa pohybujú v rozmedzí od cca 80 eur až do 600 eur. Samozrejme, že vyššie ceny, hovoríme o rozpätí medzi 200- 600 eur, platia pre nákladné vozidlá. Každá firma to má však inak, a preto vám odporúčame si najskôr všetko poriadne zistiť.