My dámy, asi nikdy úplne nepochopíme mužské nadšenie a lásku k autám. Samozrejme, že sa nájdu aj ženy, ktoré autám rozumejú ešte lepšie než muži. No týchto žien moc nie je. A tak sa naše drahé polovičky stretávajú s nepochopením na našej strane. S gúľaním očí, keď si kúpia nejakú novú a pre nás nezmyselnú vec do auta. Pritom my prichádzame domov zakaždým s novou vázou alebo vonnými sviečkami. My rozmaznávame interiér domu a páni rozmaznávajú interiér ich auta.

Váš muž, ktorý doma nedokáže trafiť s ponožkami do koša na bielizeň, každý druhý deň vysáva auto a utiera prach z kapoty. Celkom paradox, nemyslíte? Milé dámy, ak však chcete urobiť radosť svojmu priateľovi, tak kúpte niečo pre jeho miláčika. Nie, nie pre vás. Kúpte niečo pre jeho auto.

Tip 1: skvelým darčekom môžu byť aj krásne koberčeky do auta. Tie premenia interiér auta na luxusnú obývačku na kolesách. Koberčeky nájdete v rôznych farbách a rovnako aj s rôznou potlačou. Stačí len vybrať také, ktoré by sa vášmu priateľovi/ manželovi mohli páčiť.

Tip 2: kufor, ktorý bude stále čistý. Stalo sa už aj vám, že ste mali v kufri plné tašky potravín a kartóny mlieka? Tak si asi viete predstaviť tú katastrofu, ktorá by sa stala, keby mlieko vytieklo rovno do kufra. Samozrejme, že by ste to hneď umyli. No zápach zo skysnutého mlieka by ste len tak ľahko neodstránili. Kúpou gumených vaničiek do kufra môžete tejto katastrofe predísť.

Bezpečne a zodpovedne

Áno, auto je skvelým výdobytkom. Veľa mužom sa splnil ich detský sen a teraz prechádzajú ulicami na ich rýchlom tátošovi. Nezabúdajte však na to, že auto je naozaj zbraň. Je teda nesmierne dôležité dbať na predpisy, ktoré vychádzajú z ustanovení o bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Život je predsa tým najdôležitejším, čo máme. Preto sa chovajte zodpovedne pri jazde v aute a myslite na to, že vaša nerozvážnosť môže vám alebo niekomu inému spôsobiť vážnu ujmu na zdraví, dokonca až smrť.