Existujú firmy, ktoré sa špecializujú výhradne na pomoc svojim klientom pri zakladaní spoločností. Takéto firmy vám ponúknu bezplatnú konzultáciu, pri ktorej vám na základe vašich predstáv odporučia najvhodnejšiu vlastnícku a riadiacu štruktúru spoločnosti. Rovnako vám odporučia predmety podnikania. Spoľahnúť sa môžete aj to, že vám zodpovedia na všetky otázky ohľadom založenia spoločnosti. Toto založenie spoločnosti je možné uskutočniť v rámci celého Slovenska. No nie je to skvelé mať vždy takýto oporný bod, na ktorý sa vždy môžete obrátiť?

Čo rozumieme pod pojmom „založenie spoločnosti“? Založením spoločnosti s.r.o. sa rozumie vypracovanie všetkých potrebných dokumentov k založeniu spoločnosti, konzultácie ohľadom predmetov podnikania, vybavenie živnostenských listov, zápis spoločnosti do obchodného registra a registrácia spoločnosti na daňovom úrade k plateniu dani z príjmu. Takéto služby pre založenie spoločnosti na Slovensku vás budú stáť okolo 250 eur.

Čo je to virtuálna kancelária?

Virtuálna kancelária je možnosť využívať niektorú z predom určených, už existujúcich adries, ako adresu Vašej spoločnosti. Takéto firmy klientom zabezpečujú príjem zásielok vrátane možnosti doposielania pošty na vami zvolenú adresu s notifikáciou o prijatej pošte emailom, telefonicky, alebo pomocou SMS správ.

Virtuálna kancelária šetrí čas malým podnikateľom a je vhodná najmä pre začínajúce firmy, pre ktoré je prenájom vlastných kancelárií zbytočne veľkým výdavkom. Občas však aj začínajúci podnikatelia potrebujú priestor na stretnutie a rokovanie so zákazníkmi a potencionálnymi partnermi.

Tieto služby môžete získať objednaním virtuálnej kancelárie:

  • sídlo vašej firmy na niektorej z našich prestížnych adries
  • označenie sídla firmy a poštovej schránky podľa príslušných zákonov
  • preberanie pošty s notifikáciou o každej došlej zásielke
  • online systém správy pošty
  • skenovanie a preposielanie zásielok
  • ušetríte náklady na kúpu alebo prenájom vlastnej kancelárie
  • sídlo firmy v Bratislave pôsobí dôveryhodnejšie a zlepšuje image.